NEWS | HOSPITAL SULTAN ABDUL AZIZ SHAH (HSAAS)
» NEWS

NEWS

2023

COFFEE TALK: HALA TUJU PERKHIDMATAN EKSEKUTIF (FULL PAYING PATIENT)
Thursday, 21 Sep 2023

Basic Workshop on Preparation of Specifications and Procurement Procedures Series 1.
Saturday, 16 Sep 2023

Enhancing Nursing Documentation: A Workshop that Enriches Nurses to Improve Patient Care
Thursday, 14 Sep 2023

Live Urethroplasty Workshop 2023
Wednesday, 13 Sep 2023

LAWATAN PENANDA ARAS JAWATANKUASA HOSPITAL MESRA IBADAH HOSPITAL SULTAN ABDUL AZIZ SHAH KE HOSPITAL PAKAR AN-NUR, BANGI
Wednesday, 13 Sep 2023

Program Klinik Pertanian Putra anjuran Pusat Transformasi Komuniti Universiti (UCTC), UPM
Tuesday, 12 Sep 2023

Visit by students from Lishui University, China to Sultan Abdul Aziz Shah Hospital (HSAAS), Universiti Putra Malaysia
Monday, 11 Sep 2023

Teaching Workshop in Neurointervention (TWIN)
Thursday, 07 Sep 2023

SAMBUTAN BAYI MERDEKA DI HOSPITAL SULTAN ABDUL AZIZ SHAH 2023
Friday, 01 Sep 2023

Hospital Sultan Abdul Aziz Shah pusat kesihatan pertama guna sistem solar
Thursday, 17 Aug 2023

PENYERAHAN SUMBANGAN DANA WAKAF AMBULANS
Wednesday, 16 Aug 2023

Workshop on Patient Safety: A Step Towards Quality Care
Wednesday, 09 Aug 2023

Sambutan Minggu Penyusuan Susu Ibu Sedunia Peringkat Hospital Sultan Abdul Aziz Shah (HSAAS) dengan Kerjasama AEON Taman Equine
Monday, 07 Aug 2023

Sesi Lawatan YB Menteri Ekonomi ke Tapak Mesin Layan Diri Inisiatif Pendapatan Rakyat (IPR) di Hospital Sultan Abdul Aziz Shah UPM
Tuesday, 25 Jul 2023

RESQ Stroke Emergency Unit, Hospital Sultan Abdul Aziz Shah , HSAAS UPM
Wednesday, 05 Jul 2023

Program Outreach- KPT Prihatin Komuniti Sejahtera (KRIS): Program Kesedaran Obesiti 2023
Friday, 30 Jun 2023

PEER-LED WORKSHOP ON FALL MANAGEMENT FOR HOSPITALIZED PATIENTS -SERIES 1/2023 @ HSAAS
Friday, 09 Jun 2023

PROGRAM KRIS- Karnival Kesihatan One Hope Charity Tahun 2023
Thursday, 11 May 2023

Syabas HPUPM, PINK Squad! Santuni masyarakat Orang Asli Sungai Siput! Ubah suai pusat sumber sekolah!
Tuesday, 11 Apr 2023

World Hearing Day 2023 : “Ear and hearing care for all! Let’s make it a reality”
Wednesday, 29 Mar 2023

Lawatan Penanda Aras dari Hospital Rehabilitasi Cheras (HRC)
Tuesday, 21 Mar 2023

Tuanku Canselor UPM rasmi HSAAS UPM
Tuesday, 21 Mar 2023

RESQ HPUPM jadi pusat sehenti pertama bantu pesakit strok
Tuesday, 21 Mar 2023

Dulu ibu, kini aku jururawat lelaki penerus legasi dalam keluarga
Monday, 13 Mar 2023

Kakak sumber inspirasi adik turut sama menjadi Doktor Perubatan
Monday, 13 Mar 2023

HPUPM tubuh wakaf ambulans bantu selamatkan nyawa pesakit
Saturday, 25 Feb 2023

Program Kris KPT Prihatin , Komuniti Sejahtera & Projek Pusat Sumber Sk Pos Piah, Perak Darul Ridzuan
Tuesday, 14 Feb 2023

BENGKEL PENUBUHAN PUSAT KLINIKAL HPUPM
Tuesday, 14 Feb 2023

Delegasi Institut Pertanian Bogor anjur lawatan ke UPM
Friday, 03 Feb 2023

Lawatan YBhg. Dato' Naib Canselor UPM ke HPUPM bagi menyantuni pesakit terdiri dari staf dan persara UPM
Monday, 09 Jan 2023

PROGRAM KRIS – KARNIVAL AMBANG GEMA SYUKUR, MASJID JAMEK SULTAN ABDUL SAMAD, KUALA LUMPUR
Thursday, 05 Jan 2023

2022

PROGRAM KPT PRIHATIN KOMUNITI SEJAHTERA - Tanjong Karang
Tuesday, 27 Dec 2022

Program KPT Prihatin Komuniti Sejahtera (KRIS) @KRT Taman Sri Serdang
Tuesday, 27 Dec 2022

Kunjungan delegasi dari Ajman University UAE ke Hospital Pengajar UPM
Friday, 16 Dec 2022

Simbolik Penyerahan Dana Agihan Manfaat Wakaf bagi Bulan Kaunseling Kebangsaan HPUPM 2022
Friday, 16 Dec 2022

PROGRAM OUTREACH - KRIS : SKUAD LENSA PRIHATIN UPM
Thursday, 08 Dec 2022

Program KRIS Negeri Melaka Sempena Karnival Komuniti Sihat
Wednesday, 07 Dec 2022

PROGRAM KRIS KPT Prihatin, Komuniti Sejahtera - SK Pandan Indah, Ampang
Tuesday, 29 Nov 2022

Bengkel Robotik dan Laparoskopik
Friday, 25 Nov 2022

Program Kayuhan RIDE2FARM X HPUPM
Monday, 07 Nov 2022

PROGRAM KPT PRIHATIN KOMUNITI SEJAHTERA (KRIS) NEGERI JOHOR
Wednesday, 02 Nov 2022

EXTERNAL EVALUATOR VISIT OF BACHELOR OF SCIENCE IN NUTRITION AND COMMUNITY HEALTH PROGRAM WITH HONORS TO PUTRA MALAYSIA UNIVERSITY TEACHING HOSPITAL FACILITIES
Wednesday, 12 Oct 2022

Program Outreach UPM-KPT sempena Jelajah Aspirasi Keluarga Malaysia (JAKM) - Jempol, Negeri Sembilan
Tuesday, 11 Oct 2022

Program Jelajah Aspirasi Keluarga Malaysia (JAKM) 2020 Peringkat Negeri Selangor - Damansara
Tuesday, 27 Sep 2022

Jelajah Aspirasi Keluarga Malaysia di Negeri Selangor - Shah Alam
Tuesday, 27 Sep 2022

Program Kita Pengguna: Pengguna Malaysia Teguh Bersama Bijak Bestari
Tuesday, 27 Sep 2022

Tahniah Kontijen UPM
Tuesday, 27 Sep 2022

Lawatan daripada Hospital Pengajar Universiti Sultan Zainal Abidin (HPUniSZA) ke HPUPM
Tuesday, 27 Sep 2022

KHUTUBKHANAH READ @UNI HPUPM
Friday, 23 Sep 2022

Kunjungan hormat ke Pejabat Pengarah Hospital Pengajar UPM (HPUPM) oleh Profesor Emeritus Dr. Sandra Capra dari The University of Queensland, Australia
Monday, 19 Sep 2022

Pameran, Saringan Kesihatan Dan Ceramah Sempena Karnival Pendidikan Dan Kerjaya, Minggu Pencegahan Dadah Dan Jenayah, Minggu Hem Dan Minggu Pusat Sumber Smk Bukit Tinggi.
Monday, 19 Sep 2022

Lawatan daripada Dr. Alison Steiber, Chief Science Officer dari Academy of Nutrition and Dietetics (AND), USA
Thursday, 15 Sep 2022

Lawatan Fakulti Perubatan Universitas Brawijaya ke HPUPM
Wednesday, 14 Sep 2022

PROGRAM KESIHATAN WANITA SEMPENA HARI BERSAMA WANITA DESA PUTRA 2022
Wednesday, 14 Sep 2022

Majlis Penghargaan Petugas Barisan Harapan
Monday, 12 Sep 2022

Sambutan Minggu Penyusuan Susu Ibu Sedunia 2022 Peringkat HPUPM
Monday, 12 Sep 2022

Lawatan dari STIKES BHM Madiun Indonesia ke Hospital Pengajar UPM (HPUPM)
Friday, 09 Sep 2022

Pertukaran Memorandum Persefahaman (MoU) antara Universiti Putra Malaysia (UPM) dan Way Research Academy
Tuesday, 09 Aug 2022

Majlis Pertukaran Memorandum Perjanjian (MoA) antara UPM dan Esyms
Thursday, 21 Jul 2022

Program Sempena Hari Kesihatan Pusat Agrobiodiversiti dan Persekitaran
Wednesday, 20 Jul 2022

Perbincangan MoU antara Universiti Putra Malaysia (HPUPM) dan Yayasan Maghfirah
Tuesday, 12 Apr 2022

Lawatan penanda aras oleh deligasi Universiti Malaysia Sabah (UMS)
Tuesday, 12 Apr 2022

Congratulation Prof. Madya Dr. Siti Norbaya binti Masri & Prof. Madya Dr. Subapriya a/p Suppiah
Tuesday, 12 Apr 2022

SUMBANGAN KEPADA HOSPITAL PENGAJAR UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA (HPUPM)
Tuesday, 12 Apr 2022

Tahniah YBhg. Prof. Dr. Syafinaz Amin Nordin
Wednesday, 30 Mar 2022

Tahniah HPUPM atas pembukaan Dewan Bersalin dan telah mula beroperasi pada 22 Februari 2022
Wednesday, 30 Mar 2022

KKRS HPUPM BERI SUMBANGAN KEPADA KAKITANGAN TERLIBAT BANJIR
Wednesday, 30 Mar 2022

Majlis Penghargaan Kepada Petugas Barisan Hadapan Menangani Penularan Wabak COVID-19 UPM
Wednesday, 30 Mar 2022

KAUNSELING UNTUK SEMUA
Wednesday, 30 Mar 2022

Majlis Tandatangan dan Pertukaran MoU antara Universiti Putra Malaysia (UPM) dan Pertubuhan Keselamatan Sosial (PERKESO)
Wednesday, 16 Mar 2022

2020

Lawatan Penanda Aras Jabatan Farmasi Hospital UiTM
Friday, 11 Dec 2020

Petugas barisan hadapan HPUPM terima sumbangan
Tuesday, 27 Oct 2020

HPUPM raih anugerah dalam national conference of nuclear medicine: Kuala Lumpur 2020
Tuesday, 27 Oct 2020

HPUPM terima dua buah ambulans baru
Monday, 26 Oct 2020

Clarification on the ‘Donation Appeal’
Friday, 02 Oct 2020

Majlis Bicara bersama YBhg. Datuk Dr. Hj Rohaizat Hj. Yon
Friday, 02 Oct 2020

Sesi Lawatan Hospital Putrajaya & Institut Kanser Negara
Thursday, 24 Sep 2020

Majlis menandatangani MoU di antara Institut Sukan Negara dan HPUPM
Friday, 18 Sep 2020

WeCare@HPUPM
Tuesday, 15 Sep 2020

Majlis UPM Prihatin
Tuesday, 15 Sep 2020

TAHNIAH DAN SYABAS kepada Tuan Syed Izaharudden bin Syed Isa
Saturday, 12 Sep 2020

Tahniah diucapkkan kepada pegawai-pegawai HPUPM yang mendapat kenaikan pangkat secara fleksi
Saturday, 12 Sep 2020

Sesi Lawatan Timbalan Ketua Setiausaha (Dasar & Pembangunan) JKR
Tuesday, 08 Sep 2020

Tahniah Ybhg. Prof Dr. Mohd Roslan Sulaiman
Monday, 07 Sep 2020

Sudut Tamak Pahala HPUPM: Free Food & Food Bank
Friday, 04 Sep 2020

Tabung Wakaf HPUPM
Friday, 04 Sep 2020

Sesi Lawatan Pemantauan Timbalan Ketua Pengarah JKR
Wednesday, 02 Sep 2020

Sesi Lawatan dan Mesyuarat Tindakan Rektifikasi Isu-isu Kecacatan dan Permasalahan Semasa Tempoh Defescts Liability Period (DLP) HPUPM
Wednesday, 26 Aug 2020

HPUPM jadi rujukan Institut Latihan Kementerian Kesihatan Malaysia
Friday, 24 Jul 2020

Kunjungan hormat KHUAM ke Pejabat Ketua Pengarah Pendidikan Tinggi
Wednesday, 24 Jun 2020

HPUPM terima sumbangan daripada Wanita PERKIM
Saturday, 20 Jun 2020

Pembedahan robotik di HPUPM selari dengan I.R 4.0
Friday, 15 May 2020

Robot UPM bantu petugas barisan hadapan Covid-19
Tuesday, 14 Apr 2020

COVID-19: HPUPM menerima sampel untuk diuji
Tuesday, 07 Apr 2020

Latihan Simulasi Bagi Persediaan Menerima Sample Ujian COVID-19 Dari Kementerian Kesihatan Malaysia
Friday, 03 Apr 2020

HPUPM Jadi Makmal Khas Saringan Covid-19 MOSTI-KPT
Wednesday, 01 Apr 2020

MALAYSIA'S FIRST DEDICATED STROKE EMERGENCY UNIT
Monday, 30 Mar 2020

its time! End TB!
Tuesday, 24 Mar 2020

KEMPEN DANA SUMBANGAN #COVID19
Tuesday, 24 Mar 2020

Cegah CoVid19 : Cucian Tangan Yang Betul
Friday, 20 Mar 2020

APIKES, IRIS Hulur Kerjasama Dengan HPUPM
Friday, 20 Mar 2020

LAWATAN KERJA FAKULTI PERUBATAN, UNIVERSITAS BRAWIJAYA, INDONESIA
Wednesday, 26 Feb 2020

Kunjungan Delegasi Negara Matahari Terbit
Wednesday, 26 Feb 2020

Wad HPUPM Mula Beroperasi
Monday, 17 Feb 2020

CEO Air Asia @ HPUPM
Wednesday, 05 Feb 2020

Majlis Ramah Mesra Bersama Pengarah HPUPM
Tuesday, 04 Feb 2020

HPUPM Beri Penerangan Tentang Virus 2019nCov di Adni Bangi School
Friday, 31 Jan 2020

Visit from Bapak Dr Prijo Sidipratomo, Dean of Medical Faculty of Universitas Pembangunan Nasional 'Veteran'. Indonesia
Tuesday, 28 Jan 2020

HOSPITAL SULTAN ABDUL AZIZ SHAH (HSAAS)
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 5500
-
BWJYQAu:16:15